چقدر ممکن است که سریال پرده نشین یک سریال سیاسی و تبلیغاتی بوده باشد؟!!!

وقتی سریال پرده نشین پخش می شد، خیلی از روحانیون و اقشار مذهبی ، ابراز خرسندی میکردند که بلاخره در جامعه هنرمندان کشور اسلامیمان کسی پیدا شد که فیلمی بسازد که در آن روحانیون را آنگونه که هستند به تصویر کشیده و حق این قشر دلسوز و پر تلاش جامعه را اداء کند.

اما این سریال با تمام نکات مثبتی که داشت. خواسته یا نا خواسته دارای یک پیام سیاسی هم بود. و آن اینکه این فیلم به مخاطبان القا میکرد که اگر شنیدید، آقازاده ای فساد مالی دارد، باور نکنید چون شما اشتباه میکنید. تمام هدف این آقازاده، خیر خواهانه بوده و آب از جایی دیگری گل آلود است.

به هر حال باتوجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی، احتمال اینکه برخی از سیاسیون دست به اینگونه اقدامات بزنند، بالا میگیرد.چرا که باید دامن حزب و جناح سیاسی خود را از اینگونه بدنامیها پاک کنند.

/ 2 نظر / 34 بازدید
دوست

شاید برعکس این سریال یک پیام روشن و ارشادانه به سیاسیون کشور و فرزندانشان داشت که؛ اولا:فرزندان ایشان مواظب موقعیت خود باشند که عملکرد ایشان تاثیر مستقیم در جایگاه پدرانشان دارد. دوما: سیاسیون خوب سیاسیونی هستند که از نفوذ خود جهت رفع اتهام فرزندان استفاده نمی کنند بلکه آنها را به دست قانون می سپارند اگر این رویه را اتخاذ کنند باز جایشان در دل مردم است.

نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]