بیانیه گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح به خاطر اهانت به امام هادی علیه السلام و م

بسم الله الرحمن الرحیم

هجمة بی امان جبهة کفر به مقدّسات اسلامی نشانة دستپاچگی و زبونی آنها در برابر گسترش روز افزون اسلام در قلب اروپاست.

اهانت های برنامه ریزی شده به دو بال هدایت بشری یعنی قرآن و اهل بیت علیهم السلام باید بانگ بیدارباشی بر بنا گوش مسلمین باشد تا به خود آمده و به حدیث ثقلین نبوی عمل کنند.

اهانت به رسول خدا صلی الله علیه و آله ، سوزاندن قرآن ، اهانت به اهل بیت پیامبر و راهپیمایی وارثان قوم لوط در کشور مسلمان آذربایجان، همگی جای پای صهیونیسم را می نمایاند!

همان اسرائیلی که هزینه اش برای جهان اسلام یک سطل آب به ازای هر مسلمان است ، هم اینک در سایه تفرقة مسلمین کار را به جایی رسانده است که در یک کشور مسلمان ، همایش وقاحت بار همجنس بازان را برگزار می کند و هم زمان با اهانت به ساحت مقدس ائمة اهل بیت علیهم السلام بالاخص حضرت امام هادی علیه السلام ، مصداق بارز خاک پاشی بر چهرة آفتاب را مرتکب شده و نشانه دیگری بر حماقت خود را بروز می دهد و قطعًا باعث بیداری خفتگان و توجّه بیشتر به مکتب اهل بیت علیهم السلام خواهد شد . همان طور که با اهانت به قرآن کریم ، قرآن به پرفروش ترین کتاب فصل در غرب تبدیل گردید.

گروه جهادی-تبلیغی منتظران مصلح (عج) ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت ائمة اهل بیت علیهم السلام و همایش وقیحانة همجنس بازان در سایة زبونی دولت آذربایجان ، همة این مسایل را قطعات جورچینی اسرائیلی می داند و از همة انسان های آزادة جهان دعوت می کند که با شرکت در عزاداری خیابانی در روز شهادت مظلومانه امام هادی علیه السلام ، به ندای مراجع معظّم تقلید و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مدّت اظلالهم لبیک گفته و از انوار هدایت حضرت امام هادی علیه السلام بهره مند گردند.

 

گروه جهادی-تبلیغی منتظران مصلح (عج)

/ 1 نظر / 24 بازدید
هدایت

آقای نوروز نژاد بنده طلبه ام لطفا بدقول نباش