هشدار آیت الله علوی گرگانی نسبت به فعالیت وهابیت در استان‌های جنوبی

» سرویس: سیاسی - دین و معارف
کد خبر: 91023018285
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۲
 

آیت‌الله علوی گرگانی گفت: گزارشاتی که از استانهای جنوبی می رسد، نشان از تلاش های گسترده وهابیت برای خالی کردن شیعیان از این استان ها دارد که باید با تاسی از سید الشهدا(ع)، با کار جهادی در برابر دشمنان ایستاد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آیت الله‌علوی گرگانی، صبح امروز 30 اردیبهشت ماه در دیدار هئیت امنای گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح(عج)، عصرحاضر را عصر تحرک و حرکت روبه جلو دانسته و اظهارداشت: امروز گستردگی فضاهای موجود تبلیغی نشان دهنده پویا بودن آیه نفر می باشد.

وی با اشاره به گسترش تشیع در جهان، گفت: امروزه به لحاظ گستردگی تشیع در جهان و کینه دشمنان شاهد کشمکش و درگیری بین مسلمانان هستیم، به گونه‌ای که در کشور پاکستان حتی لباس مقدس روحانیت برای روحانیون مشکل شده است.

وی درادامه با اشاره به جنبش‌های منطقه، تصریح کرد: انقلابی های منطقه الگو گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و به همین خاطر دشمنان برای اختلاف افکنی و عداوت و دشمنی بین اهل سنت و تشیع تلاش می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: لازم است که در برابر توطئه‌های دشمنان بایستیم و برای این که بتوانیم در این راه به موفقیتی دست یابیم، باید بنیه‌های علمی و مادی خود را تقویت کنیم.

*لزوم حمایت مسئولان از گروه های تبلیغی جهادی

وی افزود: گروههای تبلیغی جهادی باید با ارائه گزارش به مسئولان عالی، حمایت های مادی و معنوی آنها را کسب کنند و در این میان مسئولین هم باید با در نظر گرفتن اهمیت کار تبلیغی، حامی این گروه ها قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: باید برای اثر بخشی در قلوب دیگران هزینه کرد؛ همان طوری که وهابیت با استفاده ازهزاران ترفند و هزینه‌های فراوان برای جذب مردم تلاش و کوشش می کند، ما هم باید برای تبلیغ دین و معارف هزینه کنیم.

علوی گرگانی یادآور شد: گزارشاتی که از استانهای جنوبی به ما می رسد، نشان از تلاش های گسترده وهابیت برای خالی کردن شیعیان از این استان ها دارد، باید با تاسی از سید الشهدا(ع) با کار جهادی در برابر دشمنان ایستاد و مردم را از جهالت نجات داد.

وی در پایان تصریح کرد: امروز روز حرکت و پویایی است، نه خفتن و خوابیدن؛ باید دنباله رو سید الشهدا(ع) باشیم.

/ 1 نظر / 16 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1243847987