نشست امام جمعه ارومیه با گروه جهادی منتظران مصلح وگروه‎های فعال دراستان آ. غربی

حجت الاسلام و المسلمین قریشی، امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی ، صبح روز پنجشنبه 18 اردیبهشت، در ساختمان شهید حقانی دفتر گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح حاضر شد و با هیئت امناء و مدیران گروه‎های فعال در آذربایجان غربی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که حجت الاسلام پورمند ، دبیر تشکل فراگیر گروههای تبلیغی هم حضور داشتد، از فعالیت‎های تشکل در سال‎های اخیر، گزارشی ارائه کرد. وی با اشاره به ارتباط مستمر تشکل با بیش از دویست گروه تبلیغی در سراسر کشور گفت: تعداد گروه‎های فعال در استان آذربایجان غربی نسبت به ظرفیت‎های این استان ، کم است و باید گروه‎های بیشتری در این استان فعال شوند.

حجت السلام اشرفی مسئول گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح , حجت الاسلام باغبان مسئول گروه تبلیغی انصار بقیه الله نقده , حجت السلام میر فتحی زاده مسئول ریحانه النبی و حجت الاسلام سیدآزاد موسوی از طرف گروه شکوفه های آسمانی به بیان گزارش فعالیت ونکته نظرات خود پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی، نیز ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با دبیر تشکل و مدیران گروه‎‏های استان آذربایجان غربی، اظهار امیدواری کرد که به زودی برای آشنایی بیشتر با فعالیت‎های تشکل ، بار دیگر و به زودی در ساختمان شهید حقانی حضور یابد.

/ 0 نظر / 56 بازدید