با ابلاغ سلام و تحیت به محضر علما، اندیشمندان، بزرگان و آحاد مردم شریف و شهید پرور استان آذربایجان غربی.

احتراماً ؛ بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه­ای(مد ظله‌العالی) به خاطر انتصاب شایسته نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه اعلام نموده و از خدمات و مجاهدتهای بیش از سه دهه، روحانی مجاهد، ولایت‌مدار و شجاع، حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ غلام‌رضا حسنی(زید عزه) قدر دانی و سپاسگزاری می­نماییم.

هم‌چنین انتصاب به‌جا و شایسته‌ی حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی قریشی(زید توفیقاته) را که از سلاله پاک فاطمه زهرا(سلام‌الله‌علیها) و به زیور علم و عمل آراسته بوده و از روحیه‌ی ابتکار و درایت برخوردار می‌باشند، تبریک عرض می­نماییم.

ما ضمن اعلام حمایت از نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه رجاء واثق داریم که ایشان با اتّکال به خداوند منّان و در سایه توجّهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه‌ی انقلاب و مراجع عظام تقلید در تحکیم وحدت و یکپارچگی امّت حزب الله استان و احیای فرهنگ دینی و انقلابی و تقویت و تعمیق آن، سربلند و موفّق و پیروز خواهند بود.

بدون تردید، نیل به چند مقصد متعالی، نیازمند هم‌فکری و بهره‌گیری از فضلا، فرهیختگان و دانشمندان متعهّد و متخصّص استان و تنظیم برنامه­ای جامع و راهبردی میسّر خواهد بود.

 

نماینده طلاب وجمع کثیری از طلاب و فضلای شهرستان ارومیه مقیم قم

 

 

 امام جمعه جدید, سید مهدی قریشی, آدربایجان غربی, نمایند ولی فقیه