عضو هئیت امنای گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح با اشاره به تدوین چشم انداز 5 ساله این گروه، گفت: براساس این چشم انداز، گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح بیش از 15 هزار نفر را دراستان آذربایجان آموزش می دهد.

آزادنگار حکیمی  به نقل از خبرگزاری حوزه :  حجت الاسلام فرمانی، امروز 30 اردیبهشت ماه در دیدار حضرت آیت الله علوی گرگانی، با اشاره به فعالیت های گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح، اظهارداشت: این گروه از سال 1386 با اهداف تبلیغ معارف دینی در مناطق محروم استان آذربایجان غربی راه اندازی شد و در روستا های صعب العبور فعالیت های تبلیغی خود را ادامه داد


عضو هئیت امنای گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح با اشاره به تدوین چشم انداز 5 ساله این گروه، گفت: براساس این چشم انداز، گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح بیش از 15 هزار نفر را دراستان آذربایجان آموزش می دهد.

آزادنگار حکیمی  به نقل از خبرگزاری حوزه :  حجت الاسلام فرمانی، امروز 30 اردیبهشت ماه در دیدار حضرت آیت الله علوی گرگانی، با اشاره به فعالیت های گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح، اظهارداشت: این گروه از سال 1386 با اهداف تبلیغ معارف دینی در مناطق محروم استان آذربایجان غربی راه اندازی شد و در روستا های صعب العبور فعالیت های تبلیغی خود را ادامه داد.

وی تصریح کرد: در برخی از روستا های استان آذربابجان مساجد تعطیل و کلیداری مساجد برعهده مسحیان بود و با توجه به تبلیغ های صورت گرفته، حضورروحانی در این مناطق برای مردم بسیار سخت جلوه می کرد، ولی بعد ازحضور مستمر مبلیغن در این روستا ها، اکنون خود آنان با استقبال واشتیاق درخواست مبلغ می کنند.

حجت الاسلام فرمانی خاطرنشان کرد: تعداد 100 روستا و در حدود 37 هزار دانش آموز تحت پوشش  فعالیت های گروه جهادی تبلیغی منتطران مصلح قراردارند.

وی یاد آور شد: معاندین و دشمنان در این استان فعالیت چشمگیری دارند؛ به طوری که گروه های همچون پان ترکییسم، کردیسم اخباری گری بشدت فعال هستند.

عضو هئیت امنای گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح با اشاره به تدوین چشم انداز 5 ساله این گروه، گفت:  براساس این چشم انداز، گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح بیش از 15 هزار نفر را دراستان آذربایجان آموزش می‌دهد؛ البته در کنار این مسئله،  با راه اندازی سامانه پیام کوتاه توانسته بیش از 7 هزار نفر مشترک را جذب کند.

حجت الاسلام فرمانی در پایان افزود: امروز درفضای مجازی بیش از 40 هزار سایت وهابی فعال علیه شیعه به فعالیت می پردازند که برای مقابله با این هجمه ها، سایتی با فعالیت 150 نفر از مبلغین بصورت مستمر فعال می باشد.http://youngdin.parsiblog.com/Pages/hawzah+news5/

 

ویژه حوزه قم    شماره خبر: 136512       16:53 - 1391/02/30    

 

 
منبع خبر:
خبرگزاری حوزه