هشدار آیت الله علوی گرگانی نسبت به فعالیت وهابیت در استان‌های جنوبی

» سرویس: سیاسی - دین و معارف
 

آیت‌الله علوی گرگانی گفت: گزارشاتی که از استانهای جنوبی می رسد، نشان از تلاش های گسترده وهابیت برای خالی کردن شیعیان از این استان ها دارد که باید با تاسی از سید الشهدا(ع)، با کار جهادی در برابر دشمنان ایستاد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آیت الله‌علوی گرگانی، صبح امروز 30 اردیبهشت ماه در دیدار هئیت امنای گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح(عج)، عصرحاضر را عصر تحرک و حرکت روبه جلو دانسته و اظهارداشت: امروز گستردگی فضاهای موجود تبلیغی نشان دهنده پویا بودن آیه نفر می باشد.

وی با اشاره به گسترش تشیع در جهان، گفت: امروزه به لحاظ گستردگی تشیع در جهان و کینه دشمنان شاهد کشمکش و درگیری بین مسلمانان هستیم، به گونه‌ای که در کشور پاکستان حتی لباس مقدس روحانیت برای روحانیون مشکل شده است.

وی درادامه با اشاره به جنبش‌های منطقه، تصریح کرد: انقلابی های منطقه الگو گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و به همین خاطر دشمنان برای اختلاف افکنی و عداوت و دشمنی بین اهل سنت و تشیع تلاش می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: لازم است که در برابر توطئه‌های دشمنان بایستیم و برای این که بتوانیم در این راه به موفقیتی دست یابیم، باید بنیه‌های علمی و مادی خود را تقویت کنیم.

*لزوم حمایت مسئولان از گروه های تبلیغی جهادی

وی افزود: گروههای تبلیغی جهادی باید با ارائه گزارش به مسئولان عالی، حمایت های مادی و معنوی آنها را کسب کنند و در این میان مسئولین هم باید با در نظر گرفتن اهمیت کار تبلیغی، حامی این گروه ها قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: باید برای اثر بخشی در قلوب دیگران هزینه کرد؛ همان طوری که وهابیت با استفاده ازهزاران ترفند و هزینه‌های فراوان برای جذب مردم تلاش و کوشش می کند، ما هم باید برای تبلیغ دین و معارف هزینه کنیم.

علوی گرگانی یادآور شد: گزارشاتی که از استانهای جنوبی به ما می رسد، نشان از تلاش های گسترده وهابیت برای خالی کردن شیعیان از این استان ها دارد، باید با تاسی از سید الشهدا(ع) با کار جهادی در برابر دشمنان ایستاد و مردم را از جهالت نجات داد.

وی در پایان تصریح کرد: امروز روز حرکت و پویایی است، نه خفتن و خوابیدن؛ باید دنباله رو سید الشهدا(ع) باشیم.

عضو هئیت امنای گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح با اشاره به تدوین چشم انداز 5 ساله این گروه، گفت: براساس این چشم انداز، گروه تبلیغی جهادی منتظران مصلح بیش از 15 هزار نفر را دراستان آذربایجان آموزش می دهد.

آزادنگار حکیمی  به نقل از خبرگزاری حوزه :  حجت الاسلام فرمانی، امروز 30 اردیبهشت ماه در دیدار حضرت آیت الله علوی گرگانی، با اشاره به فعالیت های گروه جهادی تبلیغی منتظران مصلح، اظهارداشت: این گروه از سال 1386 با اهداف تبلیغ معارف دینی در مناطق محروم استان آذربایجان غربی راه اندازی شد و در روستا های صعب العبور فعالیت های تبلیغی خود را ادامه داد

بسم الله الرحمن الرحیم

هجمة بی امان جبهة کفر به مقدّسات اسلامی نشانة دستپاچگی و زبونی آنها در برابر گسترش روز افزون اسلام در قلب اروپاست.

اهانت های برنامه ریزی شده به دو بال هدایت بشری یعنی قرآن و اهل بیت علیهم السلام باید بانگ بیدارباشی بر بنا گوش مسلمین باشد تا به خود آمده و به حدیث ثقلین نبوی عمل کنند.

اهانت به رسول خدا صلی الله علیه و آله ، سوزاندن قرآن ، اهانت به اهل بیت پیامبر و راهپیمایی وارثان قوم لوط در کشور مسلمان آذربایجان، همگی جای پای صهیونیسم را می نمایاند!

همان اسرائیلی که هزینه اش برای جهان اسلام یک سطل آب به ازای هر مسلمان است ، هم اینک در سایه تفرقة مسلمین کار را به جایی رسانده است که در یک کشور مسلمان ، همایش وقاحت بار همجنس بازان را برگزار می کند و هم زمان با اهانت به ساحت مقدس ائمة اهل بیت علیهم السلام بالاخص حضرت امام هادی علیه السلام ، مصداق بارز خاک پاشی بر چهرة آفتاب را مرتکب شده و نشانه دیگری بر حماقت خود را بروز می دهد و قطعًا باعث بیداری خفتگان و توجّه بیشتر به مکتب اهل بیت علیهم السلام خواهد شد . همان طور که با اهانت به قرآن کریم ، قرآن به پرفروش ترین کتاب فصل در غرب تبدیل گردید.

گروه جهادی-تبلیغی منتظران مصلح (عج) ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت ائمة اهل بیت علیهم السلام و همایش وقیحانة همجنس بازان در سایة زبونی دولت آذربایجان ، همة این مسایل را قطعات جورچینی اسرائیلی می داند و از همة انسان های آزادة جهان دعوت می کند که با شرکت در عزاداری خیابانی در روز شهادت مظلومانه امام هادی علیه السلام ، به ندای مراجع معظّم تقلید و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مدّت اظلالهم لبیک گفته و از انوار هدایت حضرت امام هادی علیه السلام بهره مند گردند.

 

گروه جهادی-تبلیغی منتظران مصلح (عج)آدربایجان, امام هادی, بیداری اسلامی, گروه تبلیغی منتظران مصلح

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir